پنجشنبه 7 آذر 1392 09:41 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
برای ادامه دوران نقاهت؛ بازگشت مسی به آرژانتینباشگاه بارسلونا اعلام کرد که لیونل مسی، ستاره این باشگاه، که در حال حاضر به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ دور از میادین است، برای ادامه دوره درمانش به آرژانتین می رود.

این ستاره آرژانتینی در دیدار دو هفته قبل تیمش مقابل بتیس دچار آسیب دیدگی شد و گفته می شود که تا پایان سال جاری میلادی از میادین دور خواهد بود.

معاینات اولیه نشان داد که مسی باید برای 6 تا 8 هفته از میادین دور باشد و او امروز برای طی کردن ادامه دوران نقاهتش، به آرژانتین می رود.  

باشگاه کاتالانی ساعاتی پیش تایید کرد که کادر پزشکی بارسا هم حدود دو هفته دیگر به آرژانتین می روند تا روند بهبودی مسی را بررسی کنند.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است:" معاینات اخیر روی مسی نشان داد که برنامه ریکاوری او طبق برنامه پیش می رود."

بارسا سه شنبه شب، در غیاب مسی، در لیگ قهرمانان 2-1 مغلوب آژاکس شد.
نظرات ()
پنجشنبه 7 آذر 1392 02:28 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
فابرگاس از دقایق سختی که در آمستردام آرنا برای بارسایی ها گذشت می گوید
بارسا نیوز

ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 7 آذر 1392 02:27 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
کاپیتان باتجربه بارسا از نحوه عملکرد تیمش در بازی با آژاکس راضی نیستپویول: تیمی که قهرمانی اروپا می خواهد، نمی تواند اینطوری بازی کند
ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 7 آذر 1392 02:26 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
با بررسی آمار منتشره در مورد بازیهای سه شنبه و چهارشنبه، مشخص شده که بارسایی ها کمترین دوندگی را درمیان 32 تیم حاضر دراین دور داشتندگزارش روز: بارسا در جمع کم تحرک ترین تیمهای دور پنجم لیگ قهرمانان اروپا
ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 7 آذر 1392 02:21 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
نیمار در گفتگو با برنامه موندو لئو ابراز امیدواری کرد که مسی هرچه زودتر به میادین فوتبال بازگردد
بارسا نیوز

ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 06:05 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
سرمربی اسبق تیم کاتالان بار دیگر به انتقاد از بارسلونا پرداخته ولی سبک بازی این تیم را زیر سوال نبرده استکرویف: بایداز بارسایی ها راجع به مسائلی که خوب پیش نمی رود، سوال کرد
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 06:03 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
سرمربی تیم ملی اسپانیا درمقابل انتقادات آنچلوتی از خود دفاع کردهدل بوسکه: از بازیکنان حاضر در اردوی آفریقا به خوبی مراقبت کردیم
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 03:32 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

مارتینو به خبرنگاران گفت:" ما از جدیت لازم برخوردار نبودیم. آژاکس در نیمه اول خیلی خوب کار کرد. در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد و ما بیشتر شبیه خودمان شدیم.

ما باید همه با هم با این نتیجه واکنش نشان بدهیم و از خود بپرسیم که چرا این طور بازی کردیم. درست است که ما تا اندازه از از صعودمان مطمئن هستیم و آژاکس به پیروزی نیاز داشت اما ما نباید در نیمه اول این طور بازی می کردیم.

ما باید در مالکیت توپ بهتر عمل می کردیم. گاهی اوقات حریف یک در مقابل یک بازی می کرد و ما مشکلی نداشتیم اما گاهی اوقات از تحرک و دقت لازم برخوردار نبودیم. کاری که ما باید انجام بدهیم این است که دیگر نیمه اولی مانند این نداشته باشیم."
نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 01:43 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
شاگردان جراردو مارتینو در دیدار دیشب علی رغم 10 نفره شدن حریف، نتوانستند به نتیجه ای بهتر از شکست 2-1 دست پیدا کنندژاوی: امیدوارم این شکست تاثیر بدی روی تیم نگذارد
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 01:40 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
بارسا مقابل آژاکس شکست خورد؛ شکستی که نه تنها به روند 20 بازی بدون شکست این تیم پایان داد، بلکه حتی خود آنها را هم نگران کرد.

پیکه صراحتا اعلام کرد که تیمش در نیمه اول وحشتناک بازی کرد و گفت که اگر بخواهند اینطور بازی کنند، در این فصل به جایی نمی رسند.

حتی نشریه ال موندو دپورتیوو که شدیدا بارسایی است هم نتوانست از بازی بد تیم مارتینو چشم پوشی کند و تنها برای تسلی دادن آبی و اناری ها از آن خواست تا "این دیدار را فراموش کنید"

ال موندو معتقد است بارسا در این دیدار اصلا قابل مقایسه با تیم همیشگی نبود و حتی نتوانستند از پس تیم 10 نفره آژاکس بربیایند.

نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 01:36 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
پیکه که در این دیدار در کنار ماسچرانو در قلب خط دفاعی قرار گرفت، تاکید کرد که اگر می خواهند در این فصل در جامی به قهرمانی برسند، دیگر نباید چنین نمایشی داشته باشند.
بارسا نیوز

او به خبرنگاران گفت:" ما در نیمه اول وحشتناک بازی کردیم. هیچ بهانه ای نیست. این شکست فاجعه بود.

آنچه در نیمه اول رخ داد، دیگر نباید تکرار شود. شیوه بازی ما درست نبود. همه تیم این را می دانند."
نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 01:35 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
با شکست مقابل آژاکس؛ مارتینو به رکورد گواردیولا نرسیدجراردو مارتینو، سرمربی بارسا، با شکست 2-1 شب گذشته تیمش مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان، نتوانست به رکورد 21 بازی بدون شکست پپ گواردیولا برسد.

تولانی سره ره و دنی هوسن در نیمه اول آژاکس را پیش انداختند و علی رغم اخراج جوئل ولتمن در ابتدای نیمه دوم و گلزنی ژاوی از روی نقطه پنالتی، آبی و اناری ها نتوانستند بازی را به تساوی بکشند.

آژاکس با این پیروزی امیدهایش برای صعود به مرحله بعد را زنده نگه داشت و مارتینو اولین شکست اش را از زمان برعهده گرفتن هدایت بارسا، تجربه کرد.

او پیش از بازی اعلام کرده بود که توجهی به رکورد 21 دیدار بدون شکست پپ گواردیولا ندارد و در مقابل، ترجیح می دهد با رکورد 6 قهرمانی این مربی در سال 2009 برابری کند.
جالب اینکه رکورد 21 بازی بدون شکست گواردیولا هم دقیقا در روز 26 نووامبر به پایان رسیده بود. بارسا در آن دیدار که دو سال قبل برگزار شد، 1-0 بازی را به ختاقه واگذار کرد.


نظرات ()
چهارشنبه 6 آذر 1392 01:34 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
آژآکس ده نفره مقاومت جانانه ای مقابل بارسا داشت Cesc Neymar Ajax - FCB / FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB
ادامه مطلب

نظرات ()
سه شنبه 5 آذر 1392 07:02 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
سوبی ساره تا: روند بهبودی مسی خوب پیش می روداو به خبرنگاران گفت:" ریکاوری مسی روند خوبی را طی می کند و او از روحیه خوبی برخوردار است.

او بهترین بازیکن دنیاست اما وقتی او را در اختیار نداریم، بقیه می توانند جای او را پر کنند زیرا آنها هم جزو بهترین ها هستند.

در طول یک فصل، به همه بازیکنان نیاز است و آنها هم همیشه باید با بازی در بالاترین سطح که مورد نیاز بارساست، پاسخ بدهند."
نظرات ()
سه شنبه 5 آذر 1392 01:40 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

هر چند که بارسا در فرم خوبی به سر می برد اما آنها مجبورند برای بازی سه شنبه شب از هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان بدون مسی،والدس و سانچس محروم به میهمانی آژاکس در آمستردام بروندhttp://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/075/890/size_640x360/2013-11-23_BARCELONA-GRANADA_14.v1385222758.JPG


ادامه مطلب

نظرات ()