پنجشنبه 30 آبان 1392 02:28 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرده که اگر می توانست برای توپ طلا رای بدهد، رای اول و دومش به لیونل مسی بودهfoton
ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 30 آبان 1392 02:25 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
ستاره اسپانیایی در صحبت هایی اعلام کرده که کریس رونالدو یک الگوی بزرگ برای تقلید است وحس رقابتی او غیرقابل مقایسه است
بارسا نیوز

ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 10:10 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

مسی که با ۴۶ گل زده در ۳۲ بازی لیگی سال گذشته، امروز سومین کفش طلای خود را دریافت کرد گفت:

" هدف من بردن چهارمین کفش طلا نیست. حتی زمانی‌ که مصدوم نبودم هم به آن فکر نمی‌‌کردم. مخصوصاً الان که اصلا به آن فکر نمی‌‌کنم." 
بارسا نیوزبه گزارش مارکا، استویچکف که به مانند مسی کفش طلای اروپا را دریافت کرده بود، این کفش طلا را به مسی تقدیم کرد. مسی که در حال ریکاوری از مصدومیت خود است، می‌‌گوید به بردن چهارمین کفش طلای خود فکر نمی‌‌کند:" هدف آن نیست. هیچگاه نبوده. حتی زمانی‌ که مصدوم نبودم. حالا حتی کم‌تر از گذشته است. هدف من این است که به سلامت به میادین برگردم و دیگر دچار مصدومیت نشوم."

البته ۴۶ گل در ۳۲ بازی فصل گذشته مسی که میانگین گل ۱.۴۳ را برای وی به همراه داشت، بهترین آمار این بازیکن نبوده است زیرا وی در فصل ۲۰۱۱/۲۰۱۲ با ۵۰ گل در ۳۱ بازی، میانگین گلزنی ۱.۶۱ را کسب کرد.
نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 10:05 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
بارسا تایید کرد؛ دوری 6 هفته ای والدس از میادینبارسلونا تایید کرد که ویکتور والدز، دروازه بان ملی پوش این باشگاه، که در دیدار شب گذشته تیم ملی اسپانیا مقابل آفریقای جنوبی از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دچار آسیب دیدگی شد، تا پایان سال میلادی جاری از میادین دور خواهد بود.

این دروازه بان باتجربه در نیمه دوم دیدار دیشب جانشین ایکر کاسیاس شد اما تنها 25 دقیقه در زمین بود و مجبور شد جای خود را به په په رینا بدهد.

کادر پزشکی بارسا نگران بود که دوری این دروازه بان باتجربه از میادین بیش از یک ماه طول بکشد و امروز اعلام شد که غیبت والدس در حدود 6 هفته خواهد بود.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است:" معایناتی که امروز انجام شد تایید می کند که والدز دچار پارگی ماهیچه ای در پای راست شده است. ریکاوری او حدود 6 هفته طول خواهد کشید."
نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 10:03 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
سانچس فصل جدید را به بسیار خوب آغاز کرد و در 9 دیدار این فصل لالیگا، هفت گل برای آبی و اناری ها به ثمر رساندفابرگاس: الکسیس به یک ستاره بزرگ تبدیل می شود
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 10:02 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
foton


نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 10:01 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
مصدومیت والدز بدتر از باخت تیم ما بود. او قصد داشت تا از دروازه خارج شود که این مشکل برایش پیش آمد. مشکل او مشکلی عضلانی درعضله دوقلوی پایش استدل بوسکه: تعویض دروازه بان ما، کاملا بحث فیر پلی بود
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 01:45 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
لیونل مسی و آنتونیا روکوزو سالهاست که یکدیگر را می شناسند و با تولد تیاگو، فرزند مشترکشان، زندگی مشترکشان شیرین تر هم شده استعکسی از آلبوم خاطرات نامزد مسی: زمان می گذرد ولی احساس همان احساس است
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 01:43 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
هنوز تصمیم نگرفته ایم که یک دروازه بان می خریم یا 2 تا. شرایط پینتو عالی است ولی باید ببینم که اوضاع به چه ترتیب پیش می رود. والدز بدون هیچ بحثی یکی از سه دروازه بان برتر دنیاستسوبی سارتا: سفرهای مسی در تعطیلات؟ نادال هم برای تعطیلاتش زیادسفر می کند؛شاید 2 دروازه بان بخریم
ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 01:41 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
دروازه بان بارسلونا در بازی دوستانه تیم ملی اسپانیا مقابل آفریقای جنوبی مصدوم شد و بعد از معاینات پزشکی درروز 4شنبه در بارسلونا جزئیات بیشتری درمورد مصدومیتش منتشر خواهد شد ویکتور والدز دروازه بان باتجربه تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا در جریان بازی دوستانه تیم ملی کشورش مقابل آفریقای جنوبی مصدوم شد و البته اخبار دقیق تری در مورد مصدومیت او بعد از بازگشت والدس به بارسلونا در روز 4شنبه اعلام خواهد شد. او با استفاده از عصا سوار برهواپیما شد و پزشک تیم ملی اسپانیا اعلام کرده که قطعا والدس برای چند هفته ای از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

به نظر می رسد که مشکل والدز پارگی در عضله داخلی دوقلوی پای راستش است. البته هنوز این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است. والدس در دقیقه 75 بازی اسپانیا مقابل آفریقای جنوبی مصدوم شد و در پایان این بازی پزشکان فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کردند که این مصدومیت احتمالا او را برای یک هفته از میادین به دور نگاه خواهد داشت.

در جریان بازی والدس وقتی که مصدوم روی زمین افتاده بود، می گفت:« عضله دوقلوی پایم پاره شده» . او که به شدت درد می کشد با کمک اعضای کادر پزشکی تیم اسپانیا از زمین خارج شد و البته خبر دقیقی مبنی بر مدت مصدومیتش منتشر نشده است؛ اما آنچه نگران کننده به نظر می رسد، افزایش لیست مصدومان تیم بارسلوناست که حالا نام والدز نیز به آلبا، چابی و تئیو اضافه شده است

 


همش بدبیاری و مصدومیتنظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 01:39 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

تیم ملی برزیل موفق شد تا به لطف گلهای هالک و روبینیو در مقابل شیلی به پیروزی برسدRobinho Brazil Chile Intl Friendly 11192013


ادامه مطلب

نظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 02:05 ق.ظ
نویسنده : MohammadReza
عکس :والدس پس از مصدومیتتنها شگفتی  امشب ، شكست 1-0 اسپانیا در بازی دوستانه با آفریقای جنوبی بود كه البته گل وارد دروازه والدزی شد كه با مصدومیت زمین را ترك كرد .
 ایكر جانشین والدز  كنار اینیستا بهترین بازیكن اسپانیا در این میدان بود . ژابی 63 دقیقه بازی كرد تا مشخص شود كه مصدومیتش جدی نیست .در این بازی  آربلوا لحظاتی به عنوان گلر درون دروازه ایستادنظرات ()
چهارشنبه 29 آبان 1392 02:02 ق.ظ
نویسنده : MohammadReza
این دروازه‌بان اسپانیا می‌گوید آن تماس نگذاشت تفرقه در تیم ملی ایجاد شود.کاسیاس: آن تماس با چابی در سال 2011 ضروری بود
ادامه مطلب

نظرات ()
سه شنبه 28 آبان 1392 10:53 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

رای تیاگو سیلوا برای توپ طلا: لیونل مسی!او گفت: «حیف شد که به برزیلی‌ها رای ندادم. نیمار گزینه اول من بود و خودم هم نفر دوم بودم!

در عوض اسم مسی را اول نوشتم و سپس ایبرا را به دلیل گل‌هایی که زده بود نوشتم. کریستیانو رونالدو هم نفر سوم بود. او در سال گذشته هیچ قهرمانی‌ای به دست نیاورد.

همه بازیکنانی عالی هستند و هر کدام از آنها می‌تواند برنده شود.»
نظرات ()
سه شنبه 28 آبان 1392 07:17 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
بارسا نیوز

مالک جدید باشگاه اینتر در پاسخ به این سوال که آیا در اندیشه جذب لیونل مسی هست، این گونه پاسخ داد: چرا که نه. باید با کادرفنی صحبت کنم. پس از این اظهارنظر جالب توهیر هواداران اینتر غرق در شادی شدند؛ چرا که هیچ باشگاهی نیست که دوست نداشته باشد مسی را جذب کند.

والتر ماتزاری، سرمربی اینتر در گفت‌وگویی که با رادیو "اونو" داشت، درباره جذب مسی این گونه پاسخ داد: به جذب مسی فکر نمی‌کنم؛ چرا که در شرایط کنونی انتقال او به اینتر غیرممکن است. باید دراین‌باره با رییس باشگاه صحبت کنید نه سرمربی تیم.

مالک جدید اینتر در کارهای زراعی و زیرساختی فعالیت می‌کند. او 15 درصد از سهام باشگاه بسکتبال فیلادلفیا آمریکا را نیز خریده است و فردی بسیار ثروتمند به شمار می‌آید.نظرات ()