جمعه 20 دی 1392 10:33 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

ایگواین: ماسچرانو می تواند خرید فوق العاده ای برای ناپولی باشداو به خبرنگاران گفت:" خاویر بازیکنی بسیار حائز‌اهمیت است. او دوست بسیار خوب من به شمار می‌آید. فکر می‌کنم اگر باشگاه او را به خدمت بگیرد، این انتقال افتخاری بس بزرگ برای ناپولی خواهد بود. فکر می کنم هواداران دوست دارند بازیکن جنگجویی مانند خاویر به تیم اضافه شود.

رافائل بنیتس، مربی ما از زمانی که خاویر را به عنوان بازیکن در لیورپول داشت،‌او را خوب می‌شناسد. پس خیلی خوب می‌داند چه ارزش بالایی برای ما دارد.شاهد تلاش مسئولان تیم به خصوص ریکاردو بیگون، ‌مدیر ورزشی ناپولی در مورد جذب خاویر هستم. به نظرم او دارد کار بزرگی انجام می‌دهد. من و سایر اعضا از این خرید بسیار استقبال می‌کنیم. با حضور او می‌توانیم کارهای بزرگتری انجام دهیم."
نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 10:13 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

دل بوسکه: حضور مسی و رونالدو یک موهبت برای لالیگاستدل بوسکه به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم این برای فوتبال اسپانیا خیلی خوب است که بازیکنانی مانند مسی و رونالدو در اینجا بازی می کنند.

آنها دائما گلزنی می کنند و این یک موهبت برای لالیگاست که چنین بازیکنانی دارد.در مورد اینکه چه کسی برنده توپ طلا می شود، نظری ندارم و باید بگویم که واقعا اهمیتی برایم ندارد. هر سه نامزد نهایی بازیکنانی بسیار خوب هستند و اینکه یکی از آنها برنده شود، اصلا ناراحت کننده نیست."دل بوسکه همچنین در مورد شرایط ایکر کاسیاس صحبت کرد و گفت:" ایکر تمرین می کند و در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری هم به میدان می رود. من مشکلی نمی بیتم. او از نظر شرایط فیزیکی در وضعیت خوبی است."
نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 02:12 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
FOTO: MIGUEL RUIZ - FCBبقیه در ادامه.

ادامه مطلب

نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 02:10 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
در ادامه می توانید برنامه بازیهای هفته نوزدهم رقابت های لالیگای اسپانیا را مشاهده کنیدبرنامه بازیهای هفته نوزدهم لالیگا: رینگ خونین در بیسنته کالدرون با جدال تماشایی اتلیتکومادرید - بارسا
ادامه مطلب

نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 02:09 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza


نیمار ستاره برزیلی بارسلونا که در بازی 4شنبه شب تیمش مقابل ختافه به دلیل دل درد غایب بود، حالا به روزهای اوج بازگشته است.

او نمی خواهد تحت هیچ شرایطی دوئل حساس شنبه شب ورزشگاه بیسنته کالدرون را از دست بدهد و از روز گذشته تمریناتش با بارسا را به صورت طبیعی دنبال می کند. این درحالی است که نیمار روز 4شنبه با دل درد شانس حضور در بازی با ختافه که با برد 4 گله بارسا دردور رفت جام حذفی همراه بود را از دست داد  ولی حالا او شرایط ایده آلی دارد و  با کاروان کاتالونیایی ها عازم مادریدخواهد شد و برای حضور در ترکیب اصلی بارسا در بازی شنبه با هم تیمی هایش رقابت خواهد کرد. شرایط خوب پدرو، الکسیس و سسک، کار نیمار برای حضور درترکیب اصلی تیمش را سخت خواهند نمود.سسک در بازی با ختافه در پست بازیکن شماه 9 کاذب حضور یافت و 2 گل از گلهای تیمش را به ثمر رساند
نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 02:07 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
در فصل 8-1987 سرمربی دو تیم بارسلونا و اتلتیکومادرید در لیگ آرژانتین مقابل هم قرارگرفته بودند و در آن بازی سیمئونه، باتحریک داور موجبات اخراج تاتا را فراهم آورد
ادامه مطلب

نظرات ()
جمعه 20 دی 1392 02:05 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
رئیس باشگاه بارسا معتقد است که با توجه به آمار و ارقام پیش رو، جایی برای بحث و صحبت نمی ماند. چابی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیاست؛ افسانه ای که همه کارها را ساده می کند.روسل: تیکی تاکا را چابی، اینیستا، لئو و بوسکتس خلق کردند
ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 11:44 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
براساس قرارداد فیفا و آدیداس، تنها این کمپانی حق استفاده از عنوان توپ طلای فیفا روی محصولاتش را دارد
ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 07:30 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
از هنگامی ویكتور والدز در ماه های گذشته اعلام كرده است كه دیگر مایل تمدید قرارداد خود با باسلونا نیست، سران بارسا مارك تراستگن دروازه بان جوان باشگاه مونشن گلادباخ را به عنوان جانشین والدز مد نظر گرفته اند.

بارسا نیوز

ادامه مطلب

نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 07:29 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
[http://www.aparat.com/v/TIkFS]نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 07:20 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
[http://www.aparat.com/v/5RPEF]نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 07:20 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
بارسا نیوز
لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسا  که در ماه نوامبر مصدوم شده بود دیشب و در جریان بازی بارسا مقابل ختافه در جام حذفی بعد از 59 روز دوری از میادین ورزشی به ترکیب تیم کاتالان بازگشت

دراین بازی مسی 2 گل از 4 گل تیمش را به ثمر رساند و بعد از اتمام مسابقه هم  همراه با دوستان صمیمی اش شام را صرف کرد.لئومسی و الکس سانگ هر دو عکس زیر را در صفحات اختصاصی شان در اینستاگرام قرار داده اند ودرکنار این دو ستاره، سسک فابرگاس، جرارد پیکه و خوسه مانوئل پینتو نیز دیده می شود.سانگ در زیر این عکس نوشته:« شامی لذت بخش درکنار هم تیمی ها بعد از یک برد خوب.» و مسی هم در توضیح این عکس نوشت:« شام در جمع دوستان.»

 نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 01:39 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

درخشش مسی دراین بازی باعث شد تا روزنامه های آژانتینی بیش از هرزمان دیگری به تمجید وتعریف از او پرداخته و روزنامه اوله به افتخار مسی حتی اسمش را برای یک روز ، با جابه جایی حروفش به اسم مسی یعنی لئو در آورد و از Ole به Leo تغییر نام داد.

درتوضیح روی جلد این روزنامه می خوانیم:« مسی با بازگشتش مثل یک صاعقه بود: او در 4دقیقه 2 گل زد و یکی از بهترین شب هایش را پشت سرگذاشت. مارتینو گفت که مثل یک فیلم بوده و حق داشت. در سال جام جهانی، ما آرژانتینی ها حالا می توانیم راحت بخوابیم.»

از قول خود مسی هم می خوانیم:« به تیم باشگاهی ام فکر می کنم و البته به تیم ملی هم همین طور.»ستاره شماره 100 بارسا گلهای سوم و چهارم تیمش مقابل ختافه رابه ثمر رساند

 نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 01:39 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza

 آنچلوتی: بارسا با مسی یک تیم است و بدون او، تیمی دیگرآنچلوتی دراین باره گفته:« بازگشت مسی خبر خوبی برای بارسلونا و برای لیگ اسپانیاست؛ چرا که بازیکن بزرگی بهبود یافته و بازگشته.»

او در ادامه با اشاره به جایگاه بارسلونا یادآوری کرده که بارسا با حضور مسی تیم به مراتب بهتری است:« با بازگشت مسی، رقابت برای ما افزایش می یابد. چون بارسلونا با مسی یک تیم به تمام معناست و بدون او چیز دیگری است. هرچند که در زمان غیبت مسی هم بارسا توانست برتری اش را حفظ کند.»آنچلوتی بازی رودررو و مستقیم اتلتیکو و بارسلونا را شرایط خوبی برای تیمش برای کاهش فاصله با صدر جدول می داند:« اگر ما روز یکشنبه به پیروزی برسیم، فاصله امتیازی مان را تا صدر جدول کمتر خواهیم کرد؛ چون بعید می دانم که اتلتیکو و بارسلونا بتوانند هردویشان به یپروزی برسند.»
نظرات ()
پنجشنبه 19 دی 1392 01:38 ب.ظ
نویسنده : MohammadReza
کاپیتان پویول براین باور است که اتلتیکومادرید یکی از بهترین تیم های دنیاست
ادامه مطلب

نظرات ()